Actueel weer Tilburg (Groeseind)
Laatste update: 2026-05-23 om 21:50 uur
| Temperatuur | 23.9 °C |
| Neerslag | 0.0 mm |
| Regensnelheid | 0.0 mm/u |
| Windsnelheid en -richting | 1.4 km/u uit NNO |
| Windkracht | 1 bft - Zwak |
| Barometer | 1027.7 hPa |
| Barometer trend | |
| Maximale windsnelheid | 16.2 km/u om 14:14 u |
| Minimum temp. | 15.5 °C om 06:29 u |
| Maximum temp. | 32.3 °C om 16:19 u |
| Windchill | 23.9 °C |
| Hitte index | 23.9 °C |
| Dauwpunt | 17.6 °C |
| Luchtvochtigheid | 68.0 % |
| Zonnestraling | W/m2 |
| Maximale zonnestraling | W/m2 om u |
| UV index | |
| Max. UV index | om u |
| Zon op | 05:37 u |
| Zon onder | 21:38 u |